З 28 лютого 2021 року Австралія не дозволятиме перевищення термінів контрактів моряків понад 11 місяців

Австралійська Адміністрація з безпеки мореплавства (AMSA) повідомила, що з 28 лютого 2021 року припинять дію тимчасові заходи, якими було дозволено працю моряків на борту суден більше 11 місяців у зв’язку з пандемією COVID-19.

Згідно з Конвенцією про працю у морському судноплавстві, максимальний термін перебування моряка на борту судна зазвичай становить 11 місяців. У зв’язку з карантинними обмеженнями і закриттям кордонів, AMSA використовувала прагматичний підхід щодо дотримання цієї вимоги. Так, протягом останніх шести місяців втручання з боку AMSA здійснювалося щодо репатріації тих моряків, терміни  перебування яких на борту суден були надмірними.

В опублікованому AMSA новому нотісі – Marine Notice 10/2020 зазначено, що з 28 лютого 2021 року AMSA знову застосовуватиме міжнародні вимоги щодо дотримання термінів безперервної роботи на борту.  

На думку AMSA, в операторів суден було достатньо часу для того, щоб пристосуватися до умов пандемії і розробити нові плани репатріації моряків та заміни екіпажів.

За матеріалами AMSA. gov. au 16/11/2020