Вони заслуговують на квиток додому: у 200 тисяч моряків закінчилися контракти

SeafarersJournal

Станом на кінець травня на суднах по всьому світові знаходиться понад 200 тисяч моряків, контракти яких закінчилися на цей час, але які через пандемію не можуть виїхати додому.

У багатьох моряків вже закінчується другий контракт.

Наслідки можуть бути дуже сумними — ці моряки виснажені фізично та психологічно, що зменшує їх здатність до безпечного виконання своїх прямих обов’язків.

«Більше 200 тисяч моряків, які сьогодні мають бути вдома, обнімати своїх дітей, дружин, батьків, спати на власній подушці, та які , незважаючи ні на що, не зупинили глобальну світову торгівлю – просто заслуговують на власний квиток додому »…

Ці слова найважливіші у зверненні світових лідерів промисловості та судноплавства , які закликали Генерального секретаря ООН переконати 193 країни – члени терміново діяти, аби запопігти “гуманітарній кризі” та катастрофі на морі.

Через генсека ООН вони закликають уряди забезпечити той необхідний набір протоколів, що запропонований Міжнародною морською організацією.

У своєму зверненні вони зазначають:

«Суворі обмеження, що накладені багатьма країнами, включаючи відмову у відпустці на берег й доступ до необхідної медичної допомоги, сприяють цій стомленості та виснаженню. Ми занепокоєні самогубством та умисним травмуванням серед цієї вразливої групи робітників”.

Також підкреслили, що час для урядів збігає, оскільки тисячі моряків сьогодні зазнають виснаження, перебуваючи на критичних маршрутах постачання.

Країни мають діяти негайно. Їм наданий термін до 16 червня включно аби ті спростили вимоги до змін екіпажів морських суден.

 У висновку звернення йдеться:

«Кажен день, коли уряди не здатні прийняти ці протоколи, не можуть скасувати обмеження для ротацій екіпажів, вони можуть розлютити моряків і ті, своєю відмовою у подальшій роботі просто зупинять світову торгівлю…»