Віртуальні карти для моряків: зарплатня заходитиме швидше, а грошам безпечніше

SeafarersJournal

Пандемія коронавірусу дала поштовх галузі до цифрових платежів.

Про запуск нових сервісів, що призначені для прискорення платежів морякам та представляють широкий спектр різноманітних операцій з грошима, проголосив провідний світовий надавач платіжних рішень для судноплавного бізнесу «ShipMoney».

Сервіс «Virtual Card» має такі ж можливості, що й карта платіжної системи «Visa». Її власник може миттєво отримати доступ до заробітної платні з будь якої точки світу, поповнювати рахунок, переводити кошти, здійснювати покупки в інтернеті та сінхронізувати свої фінанси з мобільними гаманцями. Втім за членами екіпажів зберігається право отримати фізичну картку та додаткові – для членів родини.

Сервіс «Virtual Card» надає компаніям ефективні а економічні способи оплати праці своїх співробітників в режимі реального часу, дозволяючи сплачувати заробітню платню частіше. На «віртуальну карту» зарплатня моряку надійде швидше, ніж на особовий рахунок у банку.

Розробники підкреслили, що судноплавна індустрія вже й без того відходить від готівкових грошових розрахунків та шукає безпечні рішення в цьому напрямку. А пандемія коронавірусу надала ще більший поштовх до цифрових платежів.

Сервіс «Transfer Marketplace» – це запатентована онлайн-платформа, що дозволяє морякам отримати прямий доступ до кількох компаній, що надають послуги з грошових переказів. Так, перш ніж відправити гроші, вони зможуть порівняти сервісні збори, терміни доставки та вибрати найвигідніший варіант.

Цель компанії «ShipMoney» – надати інструменти, за допомогою котрих бізнес зможе не тільки відповідати на глобальні поточні виклики, але й використовувать їх у подальшому.