Верховна Рада України 12.03.2021 року зареєструвала Проект Закону “Про найм та працевлаштування моряків”

Верховна Рада України 12.03.2021 року зареєструвала Проект Закону “Про найм та працевлаштування моряків” (№ 5240).

Прийняття вказаного закону підвищить правовий статус моряка, що також сприятиме визнанню моряків ключовою професією в умовах пандемії.Законопроектом пропонується виділити крюінг в окрему категорію суб’єктів господарювання та впровадити новий спосіб регулювання їх діяльності шляхом введення інституту саморегулівної організації. Такі законодавчі ініціативи сприятимуть як захисту прав українських моряків, так і вдосконаленню діяльності національного крюінгу у відповідності до міжнародних норм.

Направлення на розгляд до Комітету ВР Проекту Закону “Про найм та працевлаштування моряків”для його подальшого прийняття ВРУ за основу постало результатом півторарічного процесу реалізації законодавчих ініціатив ВОКК на шляху захисту законних інтересів національного крюінгу, збереження високих здобутків його діяльності, створення умов розвитку в майбутньому, підтримки вітчизняного моряка.

Висловлюємо щиру Подяку членам асоціації та партнерам за активну, в особливих умовах сьогодення, участь у підготовці даного Проекту – обговорення, надання консультацій, експертних висновків, професійних оцінок та порад.

Посилання на законопроект доступне при копіюваннї та відкритті в окремому вікні http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=71400