Вакцинація моряків в країнах- лідерах морської робочої сили

ФІЛІППІНИ. Влада країни впроваджує з 1 липня 90-денну програму вакцинації моряків. Програма охопить 730600 філіппінських моряків. Пріоритет надаватиметься морякам, які мають стаж роботи в морі за останні три роки. На відміну від іншого населення, яке вакцинується Sinovac китайського виробництва, моряки отримають вакцини Moderna або Pfizer.

ІНДІЯ. Міністр судноплавства пообіцяв прискорити обсяги вакцинації моряків. З цією метою вже відкрито центри вакцинації у 6-ти великих портах. Крім того, протягом останніх тижнів більшість судноплавних компаній та великих суднових менеджерів вже розпочали реалізацію власних програм вакцинації моряків в Індії. Водночас уряд Індії має намір скоротити інтервал між дводозовими вакцинами з 84 днів до 28 днів.

КИТАЙ. З метою прискорення вакцинації китайських екіпажів Китайська асоціація судновласників звернулась у травні до урядових органів за отриманням дозволу на використання одноразової вакцини CanSinoBIO. Вакцина буде доступна в 11 портах Китаю. До кінця року обсяг вакцинації населення країни має досягти 80%.

📌В Україні станом на 10 червня 1 дозу вакцини отримали 3,1% населення, повністю вакциновано 0,4%.