Сінгапур створює спеціалізований плавучий комплекс для зміни екіпажів морських суден

2.jpg
Фото з сайту seatrade-maritime.com

Сінгапур створює плавучий центр сприяння замінам екіпажів (Сrew Facilitation Center – CFC) із медичним забезпеченням та Фонд стабілізації Сінгапурського тристороннього альянсу судноплавства у розмірі 1 млн. сінгапурських доларів (736 тис.дол.США).

З 1 вересня Морська й Портова Адміністрація  Сінгапуру за підтримки Служби безпеки портів використовуватиме плавучий комплекс для створення CFC на терміналі Танджог Пагар. Це буде автономний заклад з медичним центром, у якому здійснюватиметься тестування та тимчасово перебуватимуть моряки. Центр надає можливість розміщення екіпажів на період 48 годин до  посадки на борт судна, якщо не співпадає розклад авіарейсів та руху судна.

  В Адміністрації заявляють, що створення СFС сприятиме збільшенню кількості замін екіпажів у Сінгапурі та забезпечить безпеку як для суден, так й для місцевого населення.        

Морська й Портова Адміністрація, Асоціація Судноплавства, Союз Морських Офіцерів та Організація Моряків Сінгапуру створюють також Фонд стабілізації у розмірі 1 млн.сінгапурських доларів для співпраці з зацікавленими сторонами інших морських країн по запровадженню конкретних рішень безпечної заміни екіпажів, зокрема підтримки передових ініціатив по створенню центрів тестування та тимчасового перебування екіпажів.

За словами міністра транспорту Сінгапуру Онг Е Кунга, вкрай важливим є об’єднання зусиль всіх зацікавлених сторін для забезпечення безпечної діяльності портів та безпечної заміни екіпажів. Оскільки судноплавство – це глобальний бізнес, влада Сінгапуру сподівається, що її ініціативи будуть підтримані більшою кількістю учасників цього бізнесу задля збереження безперебійного функціонування всесвітніх торговельних шляхів. 

За матеріалами https://www.seatrade-maritime.com/