Сінгапур розглядає питання зміни персоналу за особливих обставин

MPA Сінгапур розпочав циркуляр, що забезпечує обставини, коли екіпажу потрібно буде висадитись або посадити корабель. Це крок для вирішення поточної проблеми зміни екіпажу, з якою стикаються багато моряків.

Порт Сінгапуру залишається відкритим для вантажних операцій та морських послуг, включаючи бункерування, постачання суден та ремонт суднобудівних підприємств, щоб підтримувати морську торгівлю та не порушувати глобальні ланцюги поставок.

Крім того, з моменту появи COVID-19 Сінгапур прийняв багато запобіжних заходів, включаючи термічний відстеження, дезінфекцію суден та безпечну дистанціювання. Він також запровадив процедури карантинних суден та лікування підозрюваних та підтверджених випадків COVID-19.

Однак через нещодавній підвищений ризик імпортних справ, Сінгапур запровадив цілий ряд заходів щодо короткочасних відвідувачів, які в’їжджають у Сінгапур або проходять транзитом, призупиняючи зміни екіпажу .

Тим не менш, MPA додала, що розуміє, що будуть спеціальні обставини, коли екіпажу потрібно буде висадитись або посадити корабель, наприклад:

  • екіпаж відслужив свій максимальний час на борту, і подальше продовження трудового договору державою прапора не надається;
  • співчутливі підстави, наприклад, смерть члена сім’ї;
  • екіпаж більше не піддається медичній роботі на борту корабля.

За таких особливих обставин вантажні судна можуть подавати свої запити до розгляду MPA:

  • Підтвердження документальних доказів, наприклад, угоди про екіпаж, посвідчення лікаря про те, що екіпаж більше не може обслуговувати на борту корабля;
  • Маршрут подорожі;
  • Свідоцтво про подорож.

 Підтвердження, що підписується екіпажем, має свідчити про відсутність виходу з судна і контактів з інфікованими або підозрюваним на зараження COVID-19 в останні 14 днів” 

MPA Сінгапур уклав.

Оригінал публікації