Проект Закону про найм та працевлаштування моряків продовжує свій шлях

28 травня 2021 за участі представників ВОКК відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

“…члени Комітету прийняли рішення рекомендувати парламенту включити до порядку денного сесії проект Закону про найм та працевлаштування моряків (реєстр. № 5240) та створити робочу групу з напрацювання пропозицій щодо вказаного законопроекту під головуванням голови підкомітету з питань регулювання трудових відносин та зайнятості населення Бабенка М.В. Через один місяць вказана робоча група має винести проект Закону на розгляд Комітету. Законопроектом за реєстр. № 5240, зокрема, пропонується ввести в українське законодавство термін моряк, який досі не має свого нормативного визначення. Також в нормативно-правову базу пропонується ввести термін «крюінг», відповідно до міжнародної термінології назв компаній, які працевлаштовують моряків. Як зазначено у пояснювальній записці до законопроекту, проект акту має забезпечити правове врегулювання державної політики у сфері працевлаштування такої категорії працівників, як моряк, а також створення та функціонування саморегулівної організації крюінгових компаній” http://komspip.rada.gov.ua/news/main_news/74954.html

Асоціація ВОКК висловлює щиру подяку Голові Комітету Галині Третьяковій та народним депутатам-членам Комітету за підтримку законопроекту!

Текст законопроекту за посиланням cutt.ly/Jbjw4yg