Проблеми нелегальних крюінгів в Індії

ISWAN опублікував нове відео, присвячене ризикам індійських моряків, які користуються послугами нелегальних крюінгів.

ISWAN опублікував нове відео, присвячене ризикам індійських моряків, які користуються послугами нелегальних крюінгів.

 

Щороку численні індійські моряки приєднуються до торговельних судноплавств через бригадні агенції, які не зареєстровані в Генеральному директорії судноплавства, незважаючи на те, що всі установи повинні обов’язково отримувати від уряду Індії ліцензію на отримання послуг з найму та розміщення (RPSL).

Ці відомства створюють ряд серйозних ризиків для моряків – залишення на суднах за межами Індії, невиплата заробітної плати, час ув’язнення під часроботи на борту суден, що перевозять нелегальний вантаж, і морський стаж, який не враховується Генеральним управлінням судноплавства- кілька з багатьох ризиків 

повідомив ISWAN.

Ці труднощі впливають не тільки на моряків , але й на їхні сім’ї, які можуть опинитися під загрозою фінансового ризику без надійного доходу.

Нове відео ISWAN було опубліковано в рамках кампанії проти незареєстрованих крюїнгових агентств в Індії, яка була запущена в січні 2018 року.

На відео представлено мореплавця, який приєднався до судна через незареєстроване екіпажне агентство і провів у морі 22 місяці, коли екіпаж був залишений власником судна. Через півроку в плавання екіпаж виявив дефіцит палива, їжі та питної води і змушений розраховувати на проїжджаючі судна.

Опитані також два моряки, які закінчили морську підготовку в морському інституті, не затвердженому Генеральним управлінням судноплавства. Тоді їх обох обдурили шахрайські  агенції, які доручили їм знайти роботу в морі.

Індійський уряд скасував ряд ліцензій агентств, що не виконують вимоги, та запустив систему електронної міграції, яка зменшила кількість моряків, які залишають країну через такі агенції. Однак було виявлено, що деякі зареєстровані агенти комплектування екіпажів мають зв’язки з незаконними агентами.

Ці незареєстровані агентства цілий ряд індійських моряків обманюють плату за роботу в морі.  Наше нове відео висвітлює цю проблему. ISWAN співпрацює з рядом партнерів в Індії, щоб усунути цю протизаконну практику, яка жорстоко експлуатує моряків 

 

прокоментував Виконавчий директор ISWAN Роджер Харріс.

Повний перелік зареєстрованих агентств можна знайти на веб-сайті Генеральної дирекції судноплавства

Джерело: safety4sea.com