ПРЕЗИДЕНТ ФІЛІППІН ЗАЯВИВ ПРО ПРІОРИТЕТНІ ГРУПИ НАСЕЛЕННЯ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД КОРОНАВІРУСУ, ВКЛЮЧАЮЧИ МОРЯКІВ

Президент Філіппін Родриго Дутерте заявив, що в першу чергу будуть вакциновані медичні працівники, потім бідні та уразливі сектори, ключові держслужбовці, філіппінські працівники за кордоном, низькооплачувані працівники та моряки.

Крім того Філіппіни планують запровадити власні паспорти вакцинації. Відповідний законопроєкт, внесений на розгляд до Сенату, передбачає створення документу, що слугуватиме доказом проходження повного курсу імунізації від коронавірусу. Ідея запровадження паспортів вакцинованих нещодавно отримала підтримку у міжнародних колах, зокрема у Данії, Ізраїлі, Греції.

На початку року Філіппіни отримали 30 млн доз вакцини від COVID-19 американського виробника Novavax в рамках вже другої угоди, підписаної урядом, який зазнав зростаючої критики за повільність у закупівлі вакцин для країни, де було зареєстровано півмільйона випадків захворювання на коронавірус.

В цьому році Філіппіни сподіваються отримати 148 мільйонів доз від семи компаній, що буде достатнім для вакцинування близько 70 відсотків населення.

Джерело та фото News Straits Times