ПОВТОРНИЙ КОНКУРС НА ГОЛОВУ МОРСЬКОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВИЗНАНО ТАКИМ, ЩО НЕ ВІДБУВСЯ

Повторний кадровий конкурс на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації) визнано таким, що не відбувся. Про це повідомляють Порты Украины з посиланням на Національне агентство з питань державної служби (НАДС).

«Кабінет Міністрів України не визначив переможця конкурсу за результатами співбесіди кандидатур, які набрали найбільшу кількість балів за результатами загального рейтингу кандидатів, відповідно до рішення Комісії з питань вищого корпусу державної служби», — ідеться у повідомленні.

Розпорядженням №1403-р від 27 грудня 2019 року Кабінет міністрів оголосив повторний кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. Заявки від кандидатів приймалися до 21 січня 2020 року, до конкурсу були допущені 40 кандидатів.

За результатами співбесіди, яка відбулася 18 лютого 2020 року, Національне агентство з питань державної служби визначило п’ятірку фіналістів, які були подані на розгляд Міністерства інфраструктури. Згідно з оприлюдненим списком, найвищий бал за результатами оцінювання отримав Ярослав Бєлов — 11,4. Михайло Янчук отримав 9,75 бала, Олексій Александров — 9,25 бала, Михайло Цуркан — 9 балів, Віталій Панченко — 7,5 бала.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації був визнаний таким, що не відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді Криклій.

Кабінет міністрів 19 лютого 2020 року призначив Сергія Звягінцева тимчасово виконуючим обов’язки голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації).

18 грудня 2019 року Кабінет міністрів призначив тимчасово виконуючою обов’язки голови Морської адміністрації Юлію Ворону замість Миколи Божка, який обіймав цю посаду з жовтня того ж року. Міністр інфраструктури Владислав Криклій пояснив це рішення тим, що Микола Божко не виправдав довіри.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклія розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 року як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в галузі морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також безпеки на морському та річковому транспорті (крім безпеки мореплавства суден флоту рибної галузі).