ПОПРАВКИ 2018 РОКУ ДО КОНВЕНЦІЇ MLC-2006 ЩОДО ВИПЛАТИ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ МОРЯКАМ ЗА ЧАС УТРИМАННЯ У ПІРАТСЬКОМУ ПОЛОНІ НАБУВАЮТЬ ЧИННОСТІ 26 ГРУДНЯ 2020 РОКУ

Вказані поправки вносять зміни до трудової угоди моряка (SEA), якими передбачено продовження його дії та виплати заробітної плати на період утримання моряка в полоні на судні або поза ним у результаті актів піратства або збройного пограбування суден. Це не залежитемить від того, чи минула дата, визначена для закінчення терміну дії трудової угоди, або було надано будь-який нотіс про його припинення.

Судновласники / менеджери / оператори повинні переглянути свою політику, процедури та угоди SEA та / або будь-які колективні договори, щоб забезпечити відповідність цим поправкам, якщо будь-який з цих документів містить положення, що суперечать Поправкам.
Що стосується Декларації про дотримання вимог Конвенції MLC (DMLC) та сертифіката MLC для суден, слід звернутися до відповідної держави прапора судна або до їхньої визнаної організації (RO).

Повна інформація про поправки доступна на сайті BIMCO https://www.bimco.org/…/crew-support/mlc2006/amendments-2018

За матеріалами BIMCO 25/11/2020