Підтримати майбутніх офіцерів флоту!

17 грудня 2019 року спільними зусиллями членів Асоціації «ВОКК» та деканату факультету судноводіння КІВТ,  за підтримки морської агенції «Аквасервіс» була організована поїздка до Одеси групи студентів Київського інституту водного транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.

Провідними українськими крюінговими компаніями «Унівіс» та «Епсілон»

було проведено ознайомлення студентів зі структурою та організацією роботи офісів, системою, принципами та стандартами підбору персоналу для роботи на різноманітних посадах на борту іноземних суден.

Студенти отримали унікальну можливість побачити в роботі найсучасніші тренажерні комплекси, що входять до складу тренажерних центрів компаній «Унівіс» та «Епсілон».

Підсумком знайомства студентам була надана можливість пройти пробні тестування з англійської мови та співбесіду зі спеціальності із провідними фахівцями крюінгових компаній, отримати корисні поради щодо необхідного  рівня знань та навичок, приведення їх у відповідність до сучасних професійних стандартів.

Учасники заходу висловили спільну думку, що в існуючих умовах пошук, професійна зацікавленість та підтримка наших моряків,  об’єднаних ідеєю, що всі вони  представники української держави зі славетними морськими традиціями є актуальнішою стратегічною задачею з огляду на поточну ситуацію із занятістю населення в Україні а також на особливості міжнародного ринку праці моряків.

42645