Національний морський рейтинг України 2019

26 березня 2020 року в Одесі відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців 13-го Національного морського рейтингу України за підсумками роботи водного транспорту в 2019 році.

Національний морський рейтинг України не даремно називають в галузі «Морським Оскаром України». Торішня церемонія нагородження переможців в черговий раз підтвердила, що це найбільша в країні майданчик для відстеження тенденцій розвитку галузі, спілкування керівників підприємств – професіоналів морської галузі з чиновниками, появи нових компаній-лідерів, які так чи інакше пов’язані з водним транспортом. У заході взяли участь близько 250 учасників, з них понад 100 перших осіб підприємств, компаній, організацій галузі.

Проведення Національного морського рейтингу видавництвом «Порти України», підтримане Мінінфраструктури України, профільними асоціаціями. За їх участі заснований ряд номінацій, в тому числі «Золота тонна», «Абсолютний ріст», «Оновлення флоту», «Золотий контейнер», «Морський агент» і ін.

Мета Національного морського рейтингу України відображає його логотип – «Морський вибір України». Місію організатори НМУ бачать як інформаційну підтримку морського співтовариства, націленого на повноцінну реалізацію Україною свого морського, водного потенціалу.

Головні критерії визначення переможців – професіоналізм і реальні досягнення. Об’єктивний і неупереджений принцип підведення підсумків – ось, що відрізняє Національний морський рейтинг від заходів з подібними назвами. Визнання завойовується працею і схвалюється морським співтовариством.

Переможці більшості номінацій визначаються за результатами рейтингів, які складаються на основі об’єктивних даних – показників роботи (перевалені тонни, побудовані термінали, причали, відсотки зростання і т.д.). Переможців номінацій «Досягнення року» і «Людина року на водному транспорті» визначають експерти з числа керівників підприємств, провідних фахівців галузі.

Повний список переможців публікується в журналі «Порти України» та на сайті Національного морського рейтингу України.

Вартість участі в Урочистій церемонії Національного морського рейтингу України – 2500 грн з людини.

Нагородження переможців відбудеться 26 березня 2020 року в Одесі. Початок о 15.00.

Адреса: Банкетний Дім «Ренесанс», Люстдорфська дорога, 172/1.

З питань участі в Національному морському рейтингу звертатися:

вул. Коблевська, 2/4, офіс 4, м.Одеса

Тел. / Факс: +38 (048) 7373835

Контактна особа: Марія Косяк: +38 0509052261, +38 0633062639,

E-mail: summit@uports.odessa.ua

Джерело: Порти України