Мінекноміки пропонує е-ліцензування діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

Мінекономіки пропонує в експериментальному порядку із 1 травня 2021 року до 31 грудня 2023 року запровадити надання через портал “Дія” адміністративних та інших послуг у сфері ліцензування в електронній формі. Ініціативу містить проект постанови КМУ “Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження першої черги Єдиної державної електронної системи дозвільних документів”.

Для участі у експериментальному проєкті відібрано ТОП-10 ліцензій, серед яких на першому місці посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

Завдяки експериментальному проєкту реалізують механізм, за якого від бізнесу не вимагатимуть документи або інформацію, що вже перебувають у володінні суб’єкта надання адміністративних послуг або у володінні державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ або організацій, що належать до сфери їх управління.Запропонована процедура видачі ліцензій не забороняє бізнесу подавати документи в паперовій форм. Проте адміністрування ліцензій у будь-якому випадку здійснюватимуть через Єдину державну електронну систему дозвільних документів. Таким чином, суб’єкти господарювання будуть мати право вибору способу подання заяви – в електронній формі чи паперовій.

Електронний кабінет та Реєстр адміністрування ліцензій першої черги Єдиної державної електронної системи дозвільних документів стануть обов’язковими з 1 вересня 2021 року по 31 грудня 2023 року для надання адміністративних та інших послуг у сфері ліцензування для ТОП-10 ліцензій.

https://www.me.gov.ua/Documents/Detail?lang=uk-UA…

За матеріалами ligazakon. net