Ліберійський Регістр запустив онлайн-платформу оцінювання та сертифікації моряків, які працюють через схвалені навчальні центри

Платформа знаходиться на https://seafarerexam.liscr.com/ і дозволяє морякам здавати іспити в усьому світі 24/7. Її впрвадження зумовлено вимогами галузі та моряків з метою мінімізації ризиків зупинки роботи, пов’язаних з пандемією.

Відтепер моряки матимуть можливість:

– отримати попереднє підтвердження та перевірку затвердженими навчальними центрами;

– після підтвердження скласти онлайн-іспит з будь-якої точки світу, де є підключення до Інтернету;

– отримати результати іспиту;

– у разі успішної здачі іспитів отримати сертифікацію набагато швидше та ефективніше у порівнянні з іншими можливими способами.

Система є безпечною з огляду зберігання даних, так і достовірності іспитів. Вона дозволить морякам, які не зможуть в інший спосіб поновити свої облікові дані або національні документи через обмеження, викликані пандемією або запровадженні урядом, отримувати документи, необхідні для роботи у морі та утримання своїх сімей.

«Нещодавно розроблена платформа стане чудовим інструментом для навчальних центрів та моряків, які зможуть отримувати сертифікати, необхідні для роботи у морі в будь-який час і в будь-якому місці. По мірі зростання попиту на кваліфікованих моряків та глобальних збоїв у підготовці моряків та їхньої сертифікації, це стане надзвичайно позитивним та доступним кроком для моряків, які зможуть дістатися суден та продовжувати зберігати життєво важливу лінію діяльності морської галузі”, – сказав головний операційний директор Ліберійського Регістру судноплавства (LISCR) Альфонсо Кастільєро. “Ця платформа є по-справжньому сучасним та інноваційним підходом до процесу іспитів, а також забезпечує прозорість, безпеку та відповідальність, водночас надаючи морякам можливість складати іспити, де б вони не були і коли це необхідно”.

За матеріалами seatrade-maritime