Компанія Euronav забезпепечить 200 робочих місць для панамських моряків

Під час нещодавнього візиту делегації Морської Адміністрації Панами (AMP) у складі генерального директора у справах моряків Хуана Мальтеза та посла і генерального консула Панами в Греції Джулії Лімберопулос до судноплавної компанії Euronav Ship Management (м.Афіни)* було досягнуто домовленості про працевлаштування панамських моряків і зміцнення комерційних зв’язків з цією престижною міжнародною судноплавною компанією.

Раніше було проведено декілька попередніх зустрічей у штаб-квартирі Директорату у справах моряків AMP, на яких Euronav виявила свою зацікавленість у збільшенні штату панамських моряків. Це понад 200 панамських офіцерів і курсантів протягом наступних 3-х років.

Компанія також висловила задоволення компетентною та професійною роботою панамських курсантів та командного складу, які зараз працюють на її суднах. Під час зустрічі було ратифіковано зобов’язання Euronav розширити свої зв’язки з Морською адмнінстрацією шляхом укладення угод у майбутньому.

В рамках цього візиту було також проведено аудит в морських навчальних центрах, розташованих у Піреї. Такі перевірки періодично проводяться для моніторингу якості послуг, делегованих від імені Морської адміністрації Панами.

*Euronav NV разом зі своїми дочірніми компаніями Euronav Ship Management SA і Euronav SAS позиціонується як лідер у наданні послуг з транспортування сирої нафти по всьому світу.

За матеріалами Panama Maritime Authority