Кадетська програма збільшує місця для польських кадетів у морі

InterManager бере участь у новій схемі, яка має на меті збільшити кількість місць для кадетів на суднах, допомагаючи курсантам отримати необхідний морський час для того, щоб набути кваліфікації  моряка.

Відповідно, курсантська програма доступна для будь-якої компанії з управління суднами, яка бажає виділити морські місця студентам, які навчаються в польських морських університетах, які вже провели шість місяців у морі, але потребують ще півроку, щоб пройти навчання та отримати кваліфікацію офіцерів чи інженерів. Початкова пілотна програма буде відкрита для польських курсантів, але InterManager прагне надавати програму додатковим країнам мореплавства найближчим часом.

Програма, започаткована урядом Польщі, яка гарантує 75% субсидій на шість місяців контрактів для 400 польських курсантів, стала результатом партнерства Intermanager з Профспілковою організацією профспілок Польщі OMK, яка запросила суднові оператори взяти участь у ньому.

Два партнери допоможуть працевлаштувати курсантів та матимуть контакт з морським університетом або судновим агентством, затвердженим MLC.

Отже, коли курсанти виконають свій морський час і закінчать навчання для отримання посади офіцера чи інженера, InterManager буде обговорювати з судновласниками, щоб надати їм повну роль у компанії.

Капітан Куба Шиманський оголосив ініціативу, коментуючи це

  Для того, щоб пройти морську підготовку, кожен мореплавець повинен прослужити 12 місяців у морі.  Саме це відрізняє регулярні берегові практики від морських – нам потрібні 12 місяців морського часу, коли наші люди «заглиблюються в тему», перш ніж мати змогу отримати остаточну сертифікацію. 
Більше того, він додав, що ця програма дасть власникам суден стимул, який вони потребують взяти курсантів на борт.

Програма буде започаткована в січні 2020 року; InterManager повідомляє, що керівники суден повинні забезпечити кількість морських місць впродовж шести місяців. Натомість вони можуть вимагати відшкодування до 950 євро за кадета на місяць. Доступне фінансування для підтримки максимум 400 курсантів.

Кінцевий термін вимагати відшкодування – вересень 2021 року.

Завершуючи цю програму, йдеться за ініціативою Сінгапуру, коли ще в 2017 році Морська і портова адміністрація Сінгапуру (МПА) оголосили « Підтримку причалу для надання допомоги », допомагаючи судноплавним компаніям докладати зусиль у навчанні курсантів, зменшуючи частину своїх витрат на навчання.

Оригінальна публікація тут