Індія застосувала одноразову амністію за підробку морських документів

Генеральна дирекція судноплавства Індії оприлюднила список з 3 ​​762 моряків, які отримали фальшиві морські сертифікати приблизно з п’яти навчальних закладів, не отримавши належної підготовки та підлягають одноразовому амністуванню.

Зокрема, повідомляється, що індійська морська адміністрація оголосила одноразову схему амністії для тих моряків, які заявили, що вони мають фальшиві кваліфікаційні сертифікати, не відвідуючи заняття, і це було ” найбільшою фальшивою аферою довіри в секторі морської підготовки країни “. .

Також зазначається, що ці моряки також були позбавлені прийому на роботу з липня 2019 року, тоді як термін звільнення, оголошений раніше для власників цих підроблених сертифікатів, закінчиться 31 січня.

Генеральний директор з питань судноплавства Амітаб Кумар прокоментував це  

Амністія була призначена з гуманітарних міркувань і є виключно одноразовим заходом.  Виявлення подібних злочинів у майбутньому призведе до скасування сертифікату (CDC) та позбавлення волі до 5 років. 

Крім того, Дирекція підкреслює, що будь-який кандидат, який отримав амністію, виявив участь у іншому проступку або виявив, що він тримає підроблені документи чи сертифікати згідно із Законом, буде дискваліфікований  довічно.

Більше того, інститути, промоутери, керівники та керівник курсу, які були визнані причетними до справи або можуть бути визнані в майбутньому залученими, не отримають амністії.

Тим часом, триває відкликання схвалень щодо цих інститутів, чорний список їхніх промоутерів, відкликання сертифікатів CDC та сертифікатів компетентності керівників та керівника курсу.

Кримінальна дія адміністрації, яку підтримують профспілки, також є чорним списком для промоутерів роботи цих інститутів від морської підготовки та інших заходів, пов’язаних з безпекою судноплавства.

Ті, хто повторив навчання та отримали офіційні сертифікати, подадуть заявку на відновлення свого міграційного документу, і може розраховувати на таке відновлення впродовж 10 робочих днів.

З іншого боку, ті, хто не повторив навчання, можуть зробити це протягом шести місяців, починаючи з 1 лютого, і подати заявку на відновлення свого міграційного документу. 

У заяві наголошується, що будь-які інші моряки, окрім вже зазначених 3 762, які бажають здати свою підроблену довідку Генеральному директору судноплавства, можуть це зробити і повторити навчання до 31 липня 2020 року без обмежень.

Тим не менш, така можливість не буде доступною після 31 липня, а це означає, що до осіб, в яких будуть виявлені підробні документи після цієї дати, будуть застосовані звільнення,  згідно з Правилами торгового судноплавства.

Також Кумар це зазначив:

Це тому, що сертифікати, видані Індією, мають велику цінність у всьому світі через якість навчання. Підробка сертифікатів стала для нас великою невдачею, оскільки сертифікат, виданий індійською системою, був нижчим за якість та стандарт, яким відома країна. Отже, для нас було дуже важливо виявити це на ранній стадії, і це було в інтересах моряків. 

Однак прийняття дуже сильних заходів проти кандидатів означало б закінчення кар’єри для моряка-початківця.

Кумар зробив висновок, що кроки Генеральної служби доставки мають вирішальне значення для підтримання надійності індійської системи навчання.

Оригінальна публікація: safety4sea.com