Індія ініціювала підписання односторонніх та двосторонніх меморандумів про визнання національних сертифікатів

Кабінет Індійського Союзу затвердив Типовий меморандум про взаєморозуміння (МС) про одностороннє / двостороннє визнання сертифікатів відповідно до Регламенту 1/10 Міжнародної конвенції про стандарти навчання, сертифікації та вахти (STCW) для моряків.

Зокрема, уряд Індії ухвалив Меморандум про одностороннє / двостороннє визнання Сертифікатів 1978 із змінами, що підписані між Генеральним управлінням судноплавства, Урядом Індії та його колегами в зарубіжних країнах за погодженням з міністром транспорту і міністром зовнішніх справ.

Мета цього схвалення полягає в тому, щоб односторонній Меморандум сприяв односторонньому визнанню іншою країною сертифікатів, наданих Генеральним управлінням судноплавства індійським морякам, не вимагаючи подібного визнання Індією сертифікатів, виданих цією країною.

З іншого боку, двосторонній Меморандум про співпрацю надасть морякам обох країн право на працевлаштування на суднах будь-якої сторони відповідно до їх сертифікатів.

Отже, індійські моряки будуть розміщені на кораблях під прапором країни, в якій вони працюють, що призведе до збільшення можливостей працевлаштування.

Уряд зазначив, що запропонований двосторонній Меморандум дозволить Індії та іншій країні, що підпише Меморандум, визнавати морську освіту та навчання , сертифікати про компетентність, документальне підтвердження навчання та сертифікати медичної придатності, видані морякам, які є громадянами відповідних країн відповідно до положень регламенту 1/10 Конвенції STCW.

Оригінал публікації: safety4sea.com