IMO випустив циркуляр протоколів для забезпечення безпечної зміни екіпажу і трансферу під час пандемії COVID-19

Представники IMO заявляють, що через пандемію коронавируса судноплавство стикається з безліччю проблем, одна з них – ротація екіпажу. Судновласники змушені продовжувати контракти своїм морякам на борту, в той час як їх наступники не можуть вилетіти зі своїх країн і сидять без роботи.

Судноплавство життєво важливо для підтримки ланцюжків поставок по всьому світу і поточна ситуація негативно відбивається на моряків світового флоту, так само як і на морській торгівлі. У зв’язку з цим, державам-членам IMO і міжнародним організаціям асоціація пропонує керуватися розробленою стратегією для безпечної ротації екіпажів.

Крім того, IMO настійно просить поширювати план серед відповідних національних органів, що відповідають за питання, пов’язані з морем, охороною здоров’я, митницею, імміграцією, прикордонним контролем, цивільної авіації та портової галуззю; і підтримувати зв’язок з усіма компетентними структурами, щоб мінімізувати вплив пандемії на морський флот.

Мета цих протоколів – сприяння безпечного подорожі моряків після списання і під час посадки на борт, а також контроль ризику зараження моряків COVID-19.

Детальніше з циркуляром IMO ви можете ознайомитися тут. 

Джерело: http://mtelegraph.com/