IMO видає керівництво COVID-19 щодо засобів індивідуального захисту та взаємодії між судновим та береговим персоналом

IMO

Доставка є життєво важливою для ланцюжка світових поставок. Під час пандемії COVID-19 дуже важливо, щоб весь персонал, що бере участь, був захищений від зараження, включаючи екіпажі суден та береговий персонал, яким може знадобитися тимчасово відправлятися на кораблі або взаємодіяти з моряками.   

ІМО поширив керівництво Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) щодо безпечного та ефективного використання засобів індивідуального захисту (ЗІЗ) для підтримки рішень щодо використання ЗІЗ для мінімізації ризиків зараження COVID-19 для моряків, морського персоналу, персоналу риболовних суден, пасажирів та інших на борту кораблів. Це керівництво також стосується берегового персоналу, який має намір вийти на борт (наприклад, пілоти, працівники порту, офіцери державного порту,  корабельні  агенти тощо); і  коли хтось із цих людей  взаємодіє  один з одним. Настанови щодо ЗІЗ доступні  тут  (ЗР №4204 / Дод.15 

Для прийняття підтримки рішень і оцінки ризиків, ІМО також поширені практичні заходи щодо вирішення проблем COVID-19 ризиків для всіх  людей ,  що беруть участь  на суднах і  в  портах, коли вони повинні  взаємодіяти  один з одним , доступна  тут (CL. No.4204 / Add. 16 ) .  Визнаючи, що існують  різниці в  національних вимогах, керівні принципи пропонують просту систему для оцінки ризиків та повідомляють про заходи контролю, які будуть вжиті за взаємною згодою, щоб зменшити ризик зараження. Вони також пропонують прості кроки та запобіжні заходи, які слід вжити, якщо відвідування корабля неминуче. Сюди входить  мінімізація  кількості відвідувачів; використання зовнішніх доріжок, а не доступ через приміщення для екіпажу; часто мити руки та підтримувати соціальну відстань.  

Посібники  COVID-19 щодо забезпечення безпечного бортового інтерфейсу між судновим та береговим персоналом  були запропоновані широким колом глобальних галузевих асоціацій, що мають консультативний статус з IMO:  ICS ,  IAPH ,   BIMCO ,  IACS ,  IFSMA ,  IMPA ІНТЕРТАНКО ,  P & I  клуби,  ОРС, INTERCARGO ,  InterManager ,  IPTA ,  FONASBA і  WSC ; а також врахувати внесок Міжнародної ради морських роботодавців ( IMEC ) та Міжнародної асоціації власників допоміжних суден ( ISOA ).