ІМО призначила морського посла доброї волі від України

Першого заступника голови Профспілки працівників морського транспорту України (ПРМТУ) Олега Григорюка  призначено Послом доброї волі Міжнародної морської організації (IMO) від України. 

Як повідомили в ПРМТУ, морський посол доброї волі IMO відповідальний за сприяння прискоренню зростання морської індустрії на основі інновацій, стійкості і співпраці, як найважливішого компоненту світової економіки. Амбасадори IMO заохочують участь людей, особливо молодих, в морській справі.

О. Григорюк прокоментував своє призначення: «Я дуже радий, що мене обрали для цієї важливої ​​місії. Я пишаюся тим, що представляю Україну перед більш ніж 150 міжнародними Амбассадор Міжнародної морської організації.
Сподіваюся, що поряд з іншими Амбассадор я зможу показати Україну як країну, яка відіграє найважливішу роль у світовому судноплавстві».

Морський посол доброї волі від України підкреслив: «Наш потенціал по-справжньому великий, і моя місія – донести це розуміння до якомога більшої кількості судновласників, менеджерів і всіх тих, хто бере участь у підготовці і працевлаштуванні українських моряків. Основне завдання – створення можливостей для судновласників безперешкодно вести бізнес в Україні, створюючи, тим самим, робочі місця гідного рівня для українських моряків».

Джерело: seafarersjournal.com