GMT і IMEC зробили крок до полегшеної репатріації екіпажів

У боротьбі, що розгорнулася за репатріацію моряків Міжнародна рада морських працівників (IMEC) та оператор морських мандрівників Global Marine Travel (GMT) об’єдналися, щоб використати можливість змінити моряків, і, до того ж, створити попит на послуги практично невитребуваних в умовах пандемії літаків. Про це повідомляє Mortrans.info.

В управлінні GMT — одного з найбільших у світі фахівців з перевезення екіпажів – знаходяться кілька великих хабів у США та на Філіппінах, а також додаткові підрозділи в Мумаї, Сінгапурі, Дубаях, Україні та Великобританії.

Спільний проект GMT и IMEC розпочнеться з роботи за тими напрямками, за якими такі вже здійснюються або розпочнуться найближчим часом у звязку з послабленням аеропортових/прикордонних обмежень. У відповідності до запитів, GMT буде резервувати блоки місць на регулярних рейсах, за необхідності домовлятися про більші літаки та організовувати чартерні перельоти. Команда GMT, зрозуміло, не може гарантувати, що держави та авіаперевізники зможуть відновити рух у заплановані терміни, проте збирається зробити все можливе, аби бути готовим до репатріації моряків, коли відновляться рейси.

GMT рекомендує судновласникам заповнити форму, викладену на її сайті, з точними маршрутами та датами бажаної заміни екіпажів. На підставі цього компанія радитиме найкращий план дій та, якщо це можливо, почне збирати інформацію щодо прізвищ, національності та інщі дані, що необхідні для бронювання місць на літаках.

Важливо, щоб члени IMEC максимально точно зазначали кількість моряків, які потребують репатріації, через те, що GMT буде вести перемовини з авіакомпаніями про особливі тарифи й додаткові місця для посадки, спираючись на необхідну кількість місць за кожним маршрутом.

На сьогодні сформовані наступні напрямки рейсів: Роттердам/Київ/Роттердам, Роттердам/Одеса/Роттердам, Маніла/Гонконг/Маніла, Токіо/Маніла/Токіо, Сінгапур/Маніла/Сінгапур, Маніла/Пусан/Маніла, Маніла/Каір/Маніла, Гібралтар/Маніла/Гібралтар, Маніла/Франкфурт/Маніла, Маніла/Катар/Маніла, Маніла/Х’юстон/Маніла, Маніла/Дубаї/Маніла, Роттердам/Мумбаї/Роттердам, Мумбаї/Коломбо/Мумбаї