Глобальні організації стурбовані торгівлею наркотиками в Мексиці

Міжнародна група клубів P&I, Міжнародна судноплавна палата (ICS), BIMCO та InterManager звернули увагу на ряд останніх затримань суден та арештів екіпажу в Мексиці. Про це повідомляє InterManager.

З липня 2019 року міжнародні промислові організації зафіксували ряд випадків, коли кораблі були затримані по прибуттю в порти Мексики, з портами відправлення, як правило, з Еквадору, Колумбії чи Панами, де на борту виявлено незаконні наркотики. 

Однак ці організації повністю розуміють шкоду, заподіяну Мексиці через торгівлю незаконними наркотиками та необхідність придушити та стримувати цю злочинну діяльність.

Слід зазначити, що морські організації вже висловлювали серйозну стурбованість уряду Мексики щодо очевидного безрозбірного застосування Кодексу та непропорційного підходу, який застосовували державні прокурори у справах затримання кораблів та екіпажу.

Відомо, що організації співпрацюють з владою Мексики у пошуку дозволу звільнення як капітана Савани UBC, так і тих кораблів, які зараз утримуються.

Усі клуби Міжнародної групи, а також ICS, BIMCO та InterManager опублікували подібні циркуляри та повідомлення.

Джерело: mtelegraph.com