Глобальна петиція моряків світу: долучись та підпиши

На сайті seafarersmatter.com та на її сторінці у ФБ розміщено глобальну петицію моряків світу, які домагаються забезпечення проведення безперешкодних замін екіпажів морських суден.

Петиція є зверненням до урядів всіх країн – членів Міжнародної Морської Організації (ІМО). Лише за перші 24 години після розміщення петиції кількість підписантів склала 1900 осіб – небайдужих моряків зі всього світу.

На даний час серед підписантів петиції налічується понад 5200 моряків із 10 країн. Петицію підтримали усі члени Eurokrew, членом якої є і Асоціація “Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній”

Петиція проголошує:

Мета : Держави-члени –
Регіон ІМО : Глобальний

Що стосується погіршення самопочуття моряків, які застрягли на борту кораблів і моряків, які зараз перебувають удома, через неможливість впорядкування заміни екіпажу, що призводить до серйозної загрози безпеці та безпеці міжнародних судноплавств, а також з огляду на забезпечення безперебійності глобальних ланцюги поставок,

ми, нижчепідписані….


Наполягаємо на тому, щоб держави-члени Міжнародної морської організації та Міжнародної організації праці:

1. Призначили «ключовими працівниками» моряків та інший персонал, який займається морською справою, що має бути зроблено шляхом прийняття нових і чітких національних визначень, правил та процедур належним чином; повідомлено всім національним органам влади – морським, імміграційним, медичним та портовим. 

2. Забезпечити вільний доступ та переміщення моряків на судна та з них, а також осіб, зайнятих у судноплавстві.

3. Дозвіл достатньої кількості польотів літаків, задля забезпечення переміщення морських фахівців та їх репатріації. 

4. Міжнародна морська організація та держави-члени Міжнародної організації праці повинні розробити та впровадити єдиний спрощений план для реалізації зазначених заходів якнайшвидше. 

5. Не піддавайте мореплавцям обов’язковому карантину при висадці з кораблів за можливості оперативного тестування на COVID-19 та отримання негативних результатів.

Долучитися до міжнародної ініціативи та зробити свій внесок у вирішення завдання можна підписавши петицію ТУТ або на сторінці організації у ФБ