Філіппіни здаються впевненими в аудиті EMSA

Філіппінське управління морської промисловості (Марина) висловило впевненість, що воно вирішить усі недоліки, пов’язані з підготовкою та сертифікацією моряків у світлі чергового аудиту EMSA у лютому 2020 року.

Філіппіни вже подали документи, що підтверджують відповідність EMSA стандартам морських шкіл і навчальних закладів країни та впровадженню реформ згідно з Виконавчим наказом 63, про це заявив віце-адмірал Нарцисо Вінгон-молодший, офіцер, відповідальний за Марину. недавня подія.

Ці реформи включають в себе змінене законодавство, ініціативи міжвідомчої співпраці та заходи щодо належного врядування щодо адміністрування програм морської освіти та навчання, оцінювання компетентності мореплавців та видачу сертифікатів STCW, згідно з даними Маніла Бюлетень.

Як було пояснено, оцінювання Мариною у 90 морських школах по всій країні буде завершено до кінця грудня, і заклади, які не відповідають стандартам, встановленим EMSA, щодо якості навчання, обладнання та засобів втратять свою акредитацію на Марину.

EO 63 прагне вдосконалити Марину як Єдину морську адміністрацію для імплементації Міжнародної конвенції про стандарти навчання, сертифікації та догляду за мореплавцями 1978 року із змінами.

Хоча EO 63 буде повністю впроваджений у навчальному році з 2020-2021 рр., Вінґсон сказав, що Філіппіни настав час для перегляду EMSA у лютому 2020 року.

Випускники морських шкіл повинні пройти трирічну навчальну аудиторію та однорічну морську службу або на борту міжнародних судноплавних ліній, або на міжострівських ученнях.

Насправді Вінгсон сказав, що серед країн, які постачають моряків, лише Філіппінам потрібен чотирирічний морський курс.

Оригінальна публікація