ФІЛІППІНИ ПІДВИЩИЛИ ПРІОРИТЕТ У ВАКЦИНАЦІЇ ДЛЯ МОРЯКІВ ЗАВДЯКИ ВАГОМОМУ ВНЕСКУ ЇХНЬОЇ ПРАЦІ В ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК КРАЇНИ

Міжвідомчою цільовою групою боротьби з новими інфекційними хворобами філіппінські моряки були переведені з підгрупи В3 (інші основні працівники) та В5 (філіппінські працівники за кордоном) до підгрупи А4 (передовий персонал в головних секторах, включно з військовослужбовцями), яка відноситься до 4-х головних пріоритетних груп для вакцинації.

За даними уряду Філіппін, загальна кількість активних моряків, які працюють за кордоном, дорівнює 549000 осіб, всередині країни – приблизно 51000. За даними Мінтрансу, 181000 моряків не мають підтвердженої протягом останніх 3-х років морської практики.

Пріоритет у вакцинації буде надаватися в першу чергу діючим морякам або морякам з підтвердженою протягом останніх 3-х років морською практикою, в другу чергу – новим морякам та морякам, які мають підтверджену до 2018 року морську практику.Філіппіни вже отримали більше 3 млн доз вакцин проти COVID-19, розроблених Sinovac та AstraZeneca. З них приблизно 1,14 млн доз отримали переважно медпрацівники. Вакцинація розпочалась у Філіппінах 1 березня, уряд має на меті охопити до 70 млн людей для досягнення колективного імунітету.

За інформацією abc-cbn. com