Через коронавирус MedCruise вирішили відкласти засідання Генасамблеї

mtelegraph.com

MedCruise Black Sea Working Group Meeting прийняла рішення про перенесення 56-ї Генеральної Асамблеї MedCruise на більш пізній термін у зв’язку з пандемією коронавируса COVID-19. Про це повідомила прес-служба Одеського морського порту.

Представники групи повідомляють, що світова карантин через коронавируса поставив під сумнів проведення круїзного сезону 2020 року в пасажирських портах Чорного моря. 

Адміністрації портів Стамбул, Трабзон, Констанца і Варна вже отримують листи від туроператорів про скасування запланованих на травень-червень заходів круїзних суден. Така ж ситуація склалася в Одесі, де отримані скасування на судозаходи 3-х з 11 заявлених лайнерів під іноземним прапором і анульовані всі 27 заходів суден типу річка-море.

Також представники MedCruise відзначили, що виставка Seatrade Cruise Med 2020 року, яка повинна відбутися в середині вересня в Малазі (Іспанія), теж переноситься на невизначений термін. 

Як зазначив у своєму коментарі президент MedCruise Айрам Діаз Пастор, ситуація змінюється мало не щодня, і можна з великою часткою впевненості припустити, що міжнародні кордони Іспанії будуть закриті до кінця літа.