BIMCO та ICS готують новий Звіт з трудових ресурсів торговельного флоту

Балтійська міжнародна морська рада (BIMCO) та Міжнародна Морська Палата (ICS) готуються до публікації Звіту з трудових ресурсів торговельного флоту (Seafarer Workforce Report) – галузевого стандартизованого звіту для суднових операторів, агентств та органів влади, який містить інформацію про  поточний ринок праці, дослідження якого необхідне для розробки майбутніх стратегій у сфері крюінгу та  підготовки моряків.

«Судноплавна галузь швидко розвивається», – говорить Гай Платтен, Генеральний секретар Міжнародної Морської Палати. – «Через проблеми та зміни, викликані пандемією COVID-19,  а також декарбонізацію (перехід до  економіки з низьким рівнем викидів вуглецю) та швидкий розвиток технологій, оператори суден як ніколи раніше потребують такого інструменту управління, за допомогою якого можна буде оцінити як поточну, так і майбутню ситуацію у сфері крюінгу».

Цей Звіт стане важливим інструментом у підготовці суднових операцій після закінчення пандемії, а також гарантуватиме відповідність правил та процедур, що розробляються, поставленим задачам.

Протягом декількох наступних місяців судноплавним компаніям, національним морським адміністраціям та морським закладам освіти та закладам з підготовки моряків буде запропоновано прийняти участь у підготовці Звіту. Їхні оцінки та дані щодо ситуації з підготовкою та працевлаштуванням моряків, рівнів плинності та збереження кадрів, кількості та відомостей про моряків, дипломованих та сертифікованих у відповідності до Конвенції  ПДМНВ, складатимуть основу цього авторитетного видання.

«Я вважаю, що це дослідження буде одним з найважливіших серед тих, що ми вже здійснили. Пандемія COVID-19 спричинила кризу у зміні екіпажів суден, а також фінансову кризу у нашій галузі, що може мати глобальний вплив на попит та пропозицію на ринку працевлаштування моряків на багато років у майбутньому. Результати дослідження допоможуть надати відповідь на питання, куди рухається судноплавна галузь та які нам потрібні крюігнові програми» – говорить Девід Лоуслі, Генеральний Секретар BIMCO.

Публікація нового Звіту з трудових ресурсів торговельного флоту очікується у 2021 році.

За матеріалами Міжнародної Морської Палати https://www.ics-shipping.org/news/press-releases/2020/08/17/