Асоціація суднових менеджерів InterManager пропонує створити Міжнародний морський комітет

Цю пропозицію висловив на нещодавньому Міжнародному самміті судновласників та суднових менеджерів, що проходив в рамках Лондонського тижня 13-17 вересня, Марк О’Ніл – президент InterManager та виконавчий директор Columbia Shipmanagement.
На його думку, судноплавство часто запізнюється з обговоренням існуючих проблем. Втім, ця довгострокова інвестиційна галузь не може працювати на основі популістської політики, інакше інвестори підуть в інше місце.

О’Ніл вважає, що зараз існує гостра потреба у більшій співпраці між органами, що керують різними секторами морської галузі. Співпраця, досягнута у колективній роботі з подолання викликів, створених пандемію COVID-19, має бути використана й для вирішення інших глобальних проблем. Зокрема, створення Міжнародного морського комітету сприяло б формуванню єдиного голосу галузі та дозволило б морській спільноті більш ефективно спілкуватися з регулюючими органами.

До складу комітету мають увійти представники всіх морських секторів, які будуть об’єднувати погляди представників галузі та представляти результати галузевих дебатів. Голову мають обирати по черзі від кожної організації-члена цього комітету.

Враховуючи , що уряди та ІМО «прислуховуються» переважно до потужних голосів галузі, а також той факт, що існуючі галузеві організації не охоплюють всіх її представників, створення Міжнародного морського комітету забезпечить можливість висловлювати єдину позицію всіх представників морської галузі.

За матеріалами Businesstimes com