Про Асоціацію “ВОКК”

  • Ассоціація ВОКК –  обʼєднання однодумців задля досягнення спільних цілей, створення цивілізованого конкурентно спроможного та сприятливого середовища розвитку національного крюінгу.
  • Асоціація ВОКК відкрита до співпраці, конструктивного діалогу та продуктивного партнерства.
  • Асоціація ВОКК активно впроваджує засади прозорості, компетентності, професійності, відповідальності в своїй роботі, при вирішенні завдань задля досягнення цілей.
joxi_screenshot_1574705586722

СТАТУТ "ВОКК"

About_img-1.jpeg

КОДЕКС ЕТИКИ "ВОКК"​

Business excellence, corporate performance management, and achieving goals concept consisting of many targets and three arrows hitting the center of the objective. Dark tones black and blue plus depth of field effect.

МЕТА І ЗАДАЧІ ​

Асоціація «Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній» є Членом Європейської Асоціації “EUROCREW”

У 2018 році Асоціація ВОКК стала членом європейської Асоціації Eurocrew, головною метою діяльності якої є забезпечення робочих місць для європейських моряків і просування європейських трудових ресурсів відповідно до найкращих європейських стандартів, визначення належних правил професійної етики в морському секторі бізнесу.

Асоціація «Всеукраїнське Об’єднання Крюінгових Компаній» (зареєстрована, як юридична особа, 15 квітня 2014р.) є незалежною добровільною організацією, яка об’єднує компанії, що займаються працевлаштуванням українських моряків на суднах під іноземними прапорами.

КС_2711_3

Метою створення Асоціації

є взаємодія й розвиток тісних,  взаємовигідних відносин між органами державної влади та учасниками асоціації. Асоціація представляє професійні інтереси галузі в органах державної влади і управління: Законодавчому – Верховна Рада України; Органах державного управління – Міністерство соціальної політики України, Міністерстві інфраструктури України, а також забезпечує співпрацю з Міністерством закордонних справ України.

Лобіювання інтересів національного крюінгу на національному рівні забезпечує прямий вплив на формування політики держави в морському секторі економіки, збереження кадрового резерву морських фахівців для відновлення морської індустрії та відродження судноплавного потенціалу країни.

Діяльність Асоціації “ВОКК”

продемонструвала можливість об’єднання бізнесу для вирішення спільних завдань, зберігаючи індивідуальність і здорову конкурентну спроможність ринку послуг з посередництва у працевлаштуванні моряків.

Асоціація ВОКК вперше задекларувала позицію єдності і взаємозалежності освіти, підготовки та працевлаштування моряків, які представляють цілісну систему з критичною значимістю кожної з її складових.

ВОКК сприяє підвищенню якості послуг крюінгових компаній шляхом участі в семінарах, нарадах, конференціях з питань організації і практики крюінгової діяльності, а також професійної підготовки персоналу та підвищення рівня  кваліфікації відповідно до міжнародних стандартів.