Напередодні Міжнародного дня моряка (Day of the Seafarer), що з 2010 року за рішенням держав-членів Міжнародної морської організації щорічно відзначають у світі 25 червня, Всеукраїнське об’єднання крюінгових компаній приєднується до привітань представників Парламенту на адресу українських моряків з нагоди професійного свята:

“Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – міжнародного дня моряка!

Ви представники однієї з найбільш легендарної професії у світі, оскільки споконвіку саме моряки не тільки були першими у міжнародній торгівлі, а ще й відкривали безліч шляхів та нових світів. І у ці непрості для всього світу останні роки, пандемії COVID-19, моряки знову відіграли та відіграють ключову роль.

Саме Ви стали тими непоміченими героями, адже на вас покладається понад 80% загального обсягу товарів, включаючи життєво важливі продукти харчування і медичні товари у транспортуванні.

Професійне свято моряків – яскраве свідчення глибокої поваги до Вас та Вашої праці з боку міжнародної спільноти. Будьте впевнені, що ми знаємо про проблеми, які створила і пандемія, і непрофесійність службовців. Хочу завірити Вас, що Ви не одні на цьому судні і разом з Вами ми здатні не просто визначити моряків ключовими працівниками, а й отримати світову першість в умовах жорсткої конкурентної боротьби на міжнародному морському ринку праці.

Попутного вітру та сім футів під кілем!”

Андрій Шараськін

Голова підкомітету з питань міжнародної морської політики та безпеки Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва