Напередодні Міжнародного дня моряка (Day of the Seafarer), що з 2010 року за рішенням держав-членів Міжнародної морської організації щорічно відзначають у світі 25 червня, Всеукраїнське об’єднання крюінгових компаній приєднується до привітань представників Парламенту на адресу українських моряків з нагоди професійного свята:

Дорогі наші моряки!Таку професію вибирають лиш сильні. Але нехай поруч з силою буде завжди удача, попутний вітер і сім футів під кілем, а далекі морські шляхи завжди ведуть додому!

На жаль, на флоті, як на торговому, так і на військовому є системні проблеми. Але ми докладемо зусиль, щоб Україна нарешті почала звертати увагу на тих, хто далеко за її межами продовжує славні морські традиції кращих моряків Світу!

Бажаю кожному наснаги, вірних друзів поруч, спокійних рейсів і прихильності від морської стихії!Віримо, що настане день, коли українські моряки ходитимуть під українськими прапорами!” –

Соломія Бобровська

Народний депутат України, Секретар Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва