МІУ може перезапустити відбір глави Морської адміністрації

Кадровий конкурс на зайняття посади голови Державної служби морського та річкового транспорту України (Морської адміністрації), ймовірно, буде перезапущений. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій в ході презентації звіту Світового банку «Наближення до моделі управління« порт-лендлорд »в Україні» в Києві в п’ятницю, передає кореспондент сайту «Порти України».

«Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морської адміністрації», – пояснив Криклій, відповідаючи на питання віце-президента Морський палати України В’ячеслава Кисловського про те, коли буде призначений новий керівник відомства.

За словами міністра, в понеділок відбудеться співбесіда, за результатами якого можна буде чітко зрозуміти, чи потрібно перезапускати конкурс.

У відкритому конкурсі на посаду голови Морської адміністрації кращий результат показав Іван Ніякий – 13,0 бала. Ілля Тихонов набрав 12,5 бала, Ігор Колядін – 10,75 бала, Максим Алдошин – 8,25 бала. Заявки на конкурс подавалися з 22 жовтня по 7 листопада 2019 року. До конкурсу були допущені 17 кандидатів.

Кабмін на підставі подання міністра інфраструктури Владислава Криклій розпорядженням №968-р від 20 жовтня 2019 року звільнив Дмитра Петренка з посади голови Морської адміністрації.

Кабмін розпорядженням №976-р від 20 жовтня 2019 року призначила Миколу Божка тимчасово виконуючим обов’язки голови Морської адміністрації.

Морська адміністрація створена рішенням Кабміну 6 вересня 2017 роки як центральний орган виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується урядом через міністра інфраструктури. Відомство реалізує державну політику в сфері морського і річкового транспорту, торговельного мореплавства, судноплавства на внутрішніх водних шляхах, навігаційно-гідрографічного забезпечення мореплавства, а також в сфері безпеки на морському та річковому транспорті (крім сфери безпеки мореплавання суден флоту рибної галузі).

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *